Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Herkese bir kere daha merhaba

Posted on 0 333 Görüntüleme

04 Ocak 2011 saat 14:52 tam bu dakikalardı ki az kaslın bir daha hiç kimseye MERHABA diyemeyecektim. Belki beni sevenleri gözyaşına boğacak, belki nefret edenlere bile tüh ya keşke ölmeseydi bu kadarda nefret etmiyordum dedirtecektim.

Neden mi? Dün bu saatlerde bir trafik kazası geçirdim ve hep o söylenen şeyler oldu. Görmedim – Nasıl olduğunu anlamadım – Çok korktum gibi…

Ama asıl ben neyi anladım biliyor musunuz? Hiç ÖLMEK istemediğimi!

Ölmek istemedim, o kadar çok korktum ki ölmekten, oysa bir ara ne kadar saçmalıyordum babama kavuşurum ne olca diye geyikler döndürüyordum.

Yok öyle bir şey ölmek istemiyorum.

Yaşamak istiyorum.

Hayatımı dibine kadar doya doya yaşamak istiyorum.

Birde sorumluluk istemiyorum. Her kadında bir çocuk isteği doğuştan vardır ya bende de vardı. Vardı diyorum çünkü dün anladım ki ya hayatımda o olsaydı, ya ben ölmek ve onu yalnız bırakmak zorunda kalsaydım. İnanın annenizi – babanızı ve kardeşinizi arkanızda bırakmaktan uzak bir duygu. Şimdi anlıyorum anne olan kadınların her evden uzaklaştıklarında neden çılgınca bir paranoyağa dönüştüklerini…

2010 yılı benim için inanılmaz hızlı geçmişti, her şey çok mu iyiydi kötü olan bir şey varmıydı anlamamıştım. Sadece son bir haftasını inanılmaz üzgün ve yogun geçirmiştim. Ama 2011 yılına girerken MİLAT yapmıştım. Hatta bir iki gün önce sevdiceğime demiştim ki herkesin bir MİLAT zamanı vardır, sende seç milat zamanını bak ben bu sene seçtim miladımı…

MİLAT…

  • Sakinliğimi hep koruyacağım hep ama, konu ne olursa olsun.
  • İnsanların sinirliyken söylediği hiç bir şeyi duymayacağım, umursamayacağım.
  • Sigarayı içmeyeceğim.
  • Çok yakın bir zamanda da içi huzur dolu kutu gibi bir mekan!
  • Yapacağım ve yaşayacağım hiçbir şeyi ertelemeyeceğim.
  • 2011 dilek listemden 2 dileği çıkarttım.
  • Kimsenin beni ağlatmasına, üzmesine ve hasta etmesine izin vermeyeceğim.

Bu kazaylada anladım ki çok doğru bir milat takvimi yapmışım kendime…

Şimdi saçlarımın rengini daha çok seviyorum, kendime daha çok bakmak istiyorum, kendime daha çok kalmak ve kendimle ilgilenmek istiyorum.

Ve en önemlisi şimdi bir sürü eşya hazırlıyorum asıl işte bunu yapmalıyım bir an evvel ve bunun çok heyecanını yaşıyorum.

Bu kazada yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. İnsan oğlu yalnız kalmaktan çok keyif alıyorum ben dese bile yalnızlık babanaemin dediği gibi Allaha mahsus!

Ölmek istemiyorum! Yalnızlık istemiyorum! İstediğim şekilde hayatımı yaşamak istiyorum!

EKSİK
Omzumda başın eksik

Yatağımda kokun
Tenimde tenin eksik
Gel de bir dokun
Gecelerden uykum eksik
Yüzde tebessüm
Elimde elin eksik
Yaşlı hep gözüm

Bu şarkıyı daha yeni iki gün önce dinlemiştim ama çok sevmiştim. Biliyor musunuz sevdiğiniz insanlardan eksik kalma ihtimaliniz bile çok korkunç.

Bugünkü dileğim;
Sağlığım ve huzurum hep benimle olsun! Sevdiğim insanın kollarında uyuyarak bir ömür geçireyim. Ailemin ve sevdiklerimin sağlığı ile sınanmayayım. İşimi en iyi şekilde yapayım.

Sağlık ve Huzurla kalmanız dileğiyle…

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir