Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Ruhuma kese, beynime kürtaj lütfen!

Posted on 0 603 Görüntüleme

İnsanların beden yaşı, ruh yaşı bir de akıl yaşı olduğuna inanıyorum. Beden yaşım 32, ruh yaşım 40’ta geriye doğru inmeye başladı bu aralar ve akıl yaşım işte o tam da kadın olma yaşında!

Kirlenmek kelimesini ilk öğrendiğimde 10 yaşındaydım ve ilk adetimi olmuştum; annemin bir komşuya “bizim kız da kirlendi” demesiyle mideme bir bulantı oturmuştu. Sonra zaten yaş ilerledikçe, “adet görmek = kirlenmek”, “ırza geçilmesi = kirlenmek”, “evlilik dışı biri ile birlikte olmak = kirlenmek” gibi bir sürü yerde karşıma çıktı bu tabir.

Oysa, pardon ama, ben adet gördüğüm için, ki bu zaten bizi yaratan tanrının doğuştan bahşettiği, memelerimin oluşması kadar normal olan olguyu yaşıyorum diye, neden kirleniyorum?

Pardon ama, biri ile sevdiğim, o an istediğim için seviştim (ki bu da tanrının bahşettiği bedensel, normal bir olgu) diye neden kirleniyorum?

Ve son olarak, pis zihniyeti yüzünden, zaten vücudunda taşıdığı organına uyandığı hiçbir sabah bir kontrol bile sağlayamayan erkek denen o varlığın benim rızam olmadan benimle birlikte olması durumunda neden ben kirleniyorum?

O kadar kirli ki artık ruhum bu istemediğim, yanlış yerlere konulan kelimeler yüzünden, yani hamamın en kuvvetli tellağı gelse de şu ruhumu bir güzel keselese hayır demem!

Ve sonra bu da bu kelimeleri, acıları unutmam için yetmez; üstüne de bol beyaz köpüklü bir masaj yapsa sanki bir bebeği okşar gibi okşasa, yasemin kokuları sarmış gibi mis koksam tüm “kirlenmek” kelimelerine inat…

Tabii sadece ruhuma kese ile bitmez bu durum. 32 yılın kirlenmişliğinin yanı sıra beynimin tüm tecavüzlerden hamile kalmışlığı var. Onları da en iyi bir kadın doğum uzmanı gelse de bir güzel kürtaj yapsa. Alsa tüm peydahladığım hatalarımı, ayıplarımı, pişmanlıklarımı… Olmaz mı, olabilse… Hem de ne güzel olurdu!

Şimdi ABRAKADABRA desem ve tek bir sihirle silinse tüm kelimeler. Şaka şaka öyle olmuyor, üstüne gidiyorsun, keseyi kendin atıyorsun, kürtajı da kendi kararınla yapıyorsun, söküp atıyorsun ve aynı kelimeleri kendi anlamları ile farklı raflarda kullanmaya devam ediyorsun. Kelimeleri kullanmamak çözüm değil unutmayın!

“Kirlenmek Güzeldir” bir deterjan markasının bulduğu en güzel slogan bence…

Evet, kirlenmek güzeldir, çünkü kirlenmek sokaklarda fütursuzca ve korkusuzca her yaşta eğlenmek, gerektiğinde çamurlu elbiselerle, nefes nefese gülmektir.

Ne zaman kirleniriz? İnsanların hakkına tecavüz ettiğimizde.

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir