Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

2017 yılında hangi burcun rengi ne?

Posted on 0 735 Görüntüleme

Dr. Astrolog Şenay Yangel yılbaşı gecesinin renklerini kristalinizi ve yıl boyu her burca özel enerjinizi doğru kullanmanız için şifreleri anlattı…

Yeni bir yılı karşılarken her birimizin yönetici gezegenine göre o anın gezegensel enerjilerinin yansımasıyla ruhsal ve bedensel enerjimizi yükseltecek renkleri ve kristalleri tercih etmelisiniz. Uygun renkleri kıyafetlerimizde yoğun olarak kullanmalı doğal kristallerinizle de enerjinizi güçlendirmelisiniz.

Renkleri insanoğlu çok eski çağlardan beri kullanmaktadır. İnsan bedeninde 7 enerji merkezi vardır. Bedenimizde 7 chakra vardır. Sanskritçe Çakra sözcüğü “Tekerlek”, “Çark” veya “Halka” demektir.  Enerjetik açıdan ise Çakra “girdap” anlamına gelmektedir. Enerji merkezi olan Çakra enerjetik bedende halka şeklindedir ve enerji Çakra halkasının üzerinde bir girdap gibi dönmektedir. Bunun dışında Çakra, iç yaşam enerjisinin döner merkezi, iç enerji kanallarının buluştuğu, enerjinin bedene girip çıktığı ve farklı enerji düzeylerine dönüştürüldüğü bir kesişme noktasıdır. Her chakra negatif ya da pozitif titreşimleri çeken özel bir renge bağlıdır. Astrolojik olarak ta gezegen ve burçlarımıza ithaf edilmiş renkleri kullandığımızda, Kişi daha dengeli mutlu ve huzurlu olacaktır. Renklerle birlikte kristallerimizi kullanmamız da bu etkiyi kuvvetlendirecektir. Renkler ve kristallerin insanlar üzerinde olumlu ya da olumsuz etkileri birçok bilim insanı tarafından araştırılmıştır ve insan üzerinde etkili oldukları bilimsel olarak ta ispatlanmıştır.

Koç burcunun 2017 rengi kırmızı

6944b0c4984f57c3e7d5df087bc02b1c

Kırmızı: Sizleri harekete geçirerek değişim enerjisine zorlanmadan ayak uydurabilmeniz için sizleri destekleyecek. Duygusal anlamda ise mutluluğu, azim ve kararlılığınızı arttırır.

Yılın Şifresi: Zümrüdü anka kuşu gibi küllerimden yeniden doğuyor sabrımın emeğimin sevgimin mükafanı yaşamdan alıyorum.

Kristaliniz: Zultanit

Öğretiniz: Uyan fark et şükret et inan.

 

Boğa burcunun 2017 rengi yeşil

46fd6726fe83a6aa86751e898a71652a

Yeşil: Umudu, yeniliği, gençleşmeyi ve yeniden canlanmayı tüm ruhunuza  yansıtacaktır. Paylaşım ve uyumun rengidir.

Yılın Şifresi: Beni ben yapan değerlerimi seviyor ve sahip çıkıyorum. Sağlık bilgelik şans en yüce hali ile benimle birlikte.

Kristaliniz: Altın Topaz

Öğretiniz: Her bir zerrenle yenilen şifalan güven başarı seninle.

 

İkizler burcunun 2017 rengi gold altın

184e82cfbaf37682111554c0820bdb75

Altın sarısı ‘’GOLD’’, Ruhsal aydınlanmanızı sağlayacağı gibi üretim ve verimliliğinizi artırır. Yaşama sevincinizi yükselterek hedeflerinize kararlılıkla gitmenize yardımcı olur. Bilgi ve bilgeliği ifade eder. İş hayatında başarılı olmanıza katkıda bulunur.

Yılın Şifresi: Sorumluluk alıyor hayat yolunda cesur adımlarla ilerleyerek hakkım olanı alıyorum.

Kristaliniz: Kalsedon

Öğretiniz: Özünde ki güzellikleri yenilerek yaşamına yansıt.

 

Yengeç burcunun 2017 rengi mor

4ff7b18378fa494e9920d3b972a50364

Mor: Zenginliği, asalet, lüks ve ihtişamını yansıtır sizlere. Ruhsal enerjinizi arttırarak yeteneklerinizi hayallerinizi hayata geçirmenize yardımcı olur.

Yılın Şifresi: Ruhumu bilgi ile eğitiyor geçmişi affediyor  yenileniyor  sevgiyi aşkı yaşamıma davet ediyor inanç ile kabul ediyorum…

Kristaliniz: Ay taşı

Öğretiniz: Şifa seninle ruhuna bedenine iyi bak.

 

Aslan burcunun 2017 rengi turkuaz

dbc9c15850199a7a2507248a0ae03710

Turkuaz: Ruhunuzun özgürleşmesine yardımcı olur. Kendinizi güçlü huzurlu hisseder yükselen enerjinizle mücadele gücünüzü kazanırsınız.

Yılın Şifresi: Zayıf yönlerimi geliştiriyor hatalarımı kabullenip yaşadıklarımın olgunluğu ile aşka emeğe dostluğa değerlerime sahip çıkabilmenin mucizelerini yaşıyorum.

Kristaliniz: Zultanit

Öğretiniz: Dünle yarışma anda kal yeteneklerine güven.

 

Başak burcunun 2017 rengi fuşya

bfdafd3ab1d77f0fa76ba3171aa5f85d

Fuşya: Ruhsal anlamda sizlere canlılık vereceği gibi aşk hayatınızda oluşturduğunuz blokajlarınızı aşmanıza yardımcı olur.

Yılın Şifresi: Her doğan günle yenileniyor ruhumu bedenimi şifalandırıyor doğru kararlar alıyor ve uyguluyorum.

Kristaliniz: Yeşil Peridot

Öğretiniz: Özgürleş akışta kal ve anın getirdiklerini fark et.

 

Terazi burcunun 2017 rengi siyah

9eca6a9b63467d425ad03bb524e1df02

Siyah: Siyah hakimiyeti kararlılığı dönüşüm ve irade gücünüzü ortaya koymanıza yardımcıdır.

Yılın Şifresi: Korkularımı hatalarımı pişmanlıklarımı dünde bırakıp anı tüm zenginliği ile yaşamayı seçiyorum.

Kristaliniz: Akuamarin

Öğretiniz: Sev hayatı işini sahip olduklarını sev ve vazgeçme.

 

Akrep burcunun 2017 rengi turuncu

251f9a15ae0c3b12298990d8ee759d00

Turuncu: Dışa dönük olmanızı ikili ilişkilerinizde iletişim ve uyumu sağlamanıza yardımcı olur ve sosyal ilişkilerinizi kuvvetlendirir. Maddi konularda şans getirir. Ruhunuzun özgürleşmesine yardımcı olur.

Yılın Şifresi: Kendimi seviyor sürekli gelişmeyi seçiyorum sevgi ile emek veriyor maddi manevi zenginliklere erişiyorum.

Kristaliniz: Obsidyen

Öğretiniz: Affet kendinide geçmişide.

 

Yay burcunun 2017 rengi pembe

2389b1d9f52f28024f1ccacc993e6ee7

Pembe: Pembe ve Pudra rengi iletişiminizi kuvvetlendirmenize ve kendinizi doğru sözlerle ifade etmenize yardımcı olur. İş hayatınızda maddi konularda rahatlamaları getirirken aradığınız huzuru bulmanıza ruhsal olarak içinde çıkamadığınız konuların’ da farkına varmanızı sağlar.

Yılın Şifresi: Şikayet etmiyor mücadele ediyorum. Şükrediyor paylaşıyor her ana sevgi emek yüklüyor karşılığını aşk ile alıyorum.

Kristaliniz: Aragonit

Öğretiniz: Aşka ve kalbinin verdiği mesajlara inan.

 

Oğlak burcunun 2017 rengi saks mavisi

ee11f7262b58c970b46cde530e10e73f

Saks mavisi: Duygusal anlamda mutluluğu aşkınız ve ilişkinizde sorunları aşmanız için gerekli olan azim ve kararlılığınızı arttırır. Ruhunuzun tüm saflığını özel hayatınıza yansıtmanıza ve aşkta saflığı duruluğu bulmanıza yardımcıdır. Düşünce gücünüzü kuvvetlendirir.

Yılın Şifresi: Tüm hastalıklı düşüncelerimden ruhsal ve bedensel hastalıklarımdan arınıyorum. Şifa enerjisi benimle birlikte hayatımda yeni bir sayfa açıyor başarı ile aşk ile büyüyor gelişiyorum.

Kristaliniz: Mavi Topaz

Öğretiniz: Her doğan günle yenilen sevgini sahiplen.

 

Kova burcunun 2017 rengi çivit mavisi

0a5b7de5f1dd4d8603c38598976dbd57

Çivit mavisi: Soğukkanlılığınızı, asaletinizi, masumiyetinizi istikrarınızı ve bunun devamlı olmasına yardımcı olur. Huzur ve güven duygunuzu harekete geçirir. Düşünce gücünüzü kuvvetlendirir. Mavi aradığınız huzuru bulmanıza ruhsal olarak içinde çıkamadığınız konuların farkına varmanızı sağlar.

Yılın Şifresi: Kendime güveniyorum güvensizliklerin yorgunluğundan arınıyor seviyor seviliyor yarım kalan her şeyi aşk ile tamamlamayı seçiyorum.

Kristaliniz: Topaz

Öğretiniz: Yenilen ve geçmişle savaşmayı bırak.

 

Balık burcunun 2017 rengi mor

9f92f2bc286a664672cfbb64c9ad6d46

Mor: Bilinçaltında yatan problemlerinizin çözülmesine katkıda bulunur. Söylemek isteyipte söyleyemediklerinizi ifade edebilme gücünü özel hayatınıza yansıtmanıza ve aşkta saflığı duruluğu bulmanıza yardımcıdır.

Yılın Şifresi: Hayattan korkmuyor akışa ayak uydurmayı seçiyorum. Tekrarlardan uzaklaşıp yenilikleri deneyimliyorum.

Kristaliniz:  Zirkon

Öğretiniz: Sahip oldukların için şükret.

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir