Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Bu yaz ince görünmek isteyenlere özel Trendyol ve Nesfit kampanyası

Posted on 0 863 Görüntüleme

Nesfit ve Trendyol’dan 1 beden ince gösteren modeller ve kazandıran kampanya…

Nesfit ve Trendyol işbirliğiyle başlayan kampanya, hem form tutmak isteyen hem de ince görünmek isteyen kadınlar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Trendyol’da açılan Nesfit özel butikte 1 beden ince görünmeyi sağlayan özel kumaşlarla hazırlanan modeller yer alırken, Nesfit paketleriyle kampanyaya katılanlar arasından seçilecek 35 kişi, 1000 TL’lik alışveriş yaparak Trendyol’dan gardrobunu yenileme fırsatı yakalayacak. Kampanyaya katılmak isteyenler, promosyonel Nesfit kahvaltılık gevreği paketinin üzerindeki şifreyi 4544’e SMS göndererek veya www.nesfit.com.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilecek. Nesfit paketi alan herkes ayrıca Trendyol’un bünyesindeki diğer sitesi Modagram.com’dan da 150TL ve üzeri alışverişlere anında 20TL indirim şansı elde edecek.

Günümüzde kadınların zorlu form tutma çabasında en önemli yardımcılarından biri olan Nestlé® NESFIT® ile Türkiye’nin lider moda sitesi Trendyol iş birliği yaparak, kadınlar için çok cazip bir kampanyaya imza attı. Nisan ayında başlayan kampanyaya katılmak isteyenler, bir paket Nesfit Kahvaltılık Gevreği alarak paketin üzerindeki şifre numarasını 4544’e SMS göndererek veya www.nesfit.com.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilecek.Kampanyaya katılanlar arasından çekilişle belirlenen 35 kişi, yaz mevsimine tam tahıllı, 7 vitamin ve mineralli, kalsiyum ve demir içeren, yüksek lif kaynağı, düşük yağlı Nesfit ile hazırlanırken, Trendyol’dan 1000 TL değerinde alışveriş yaparak gardrobunu yenileme fırsatı yakalayacak. Kampanyaya katılan herkes ayrıca Trendyol’un alt markası Modagram’dan da anında 20 TL’lik indirimli alış veriş yapma şansı elde edecek.

1 beden ince görünün

Nesfit kalsiyum ve demir dahil 7 vitamin ve minerali, tam tahıllı, yüksek lifli yapısıyla formunu korumak isteyen kadınlar için, denemeye değer bir kahvaltı seçeneği sunarken, Milla by trendyol ise yeni sezon koleksiyonunda ileri konfor özelliği olan selülozik liften elde edilmiş, 1 beden ince görünmeyi sağlayan özel örme kumaşlarla hazırladığı ürünleri kampanyaya katılan kadınların beğenisine sunuyor.

Günümüzde kadınların form tutmak ve form tutmak için ilk tercihi olan Nestlé® NESFIT®, vücudun ihtiyacı olan besin öğelerini almasına ve dengeli beslenmeye yardımcı oluyor. Sütle tüketilen bir kase NESFIT kalsiyum, demir ve folik asit dahil olmak üzere 7 farklı vitaminle birlikte 1 porsiyonunda yağsız süt dahil sadece 154 kalori içeriyor. İçerdiği tam tahılla aynı zamanda lif kaynağı da olan NESFIT ile keyifli bir kahvaltının tadını çıkarırken, kendinize bakmanın pratik ve lezzetli bir yolunu da keşfedebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir