Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

2017 burçların astrolojik yorumları

Posted on 0 997 Görüntüleme

Dr. Astrolog Şenay Yangel 2017 yılı burç yorumlarını yaptı. Hangi burun sağlık, aşk, kariyer ve eğitim konusunda nasıl bir yıl geçireceğini anlattı. *Not: Yıllık burç yorumlarınızı yükselen güneş ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.*

2e2dea9f5c99f1a12f496f08929890c2

Koç burcu 2017 astrolojik yorumları

Zorlu geçen bir yılın ardından hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bir yıl karşılıyor sizleri. Yüksek öğrenim eğitsel konular gündeminizde yer alabilir yarım kalan eğitim hayatınıza geri dönebilir bu konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Meslek hayatınızda Yeni bir alana yönelebilir başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz.. Kırgınlıkları olumsuzlukları arkanızda bırakıyor ve istikrarlı ilişkilerinizle güçleniyorsunuz.

Sağlık: Genel anlamda 2017 sağlığınız için oldukça iyi etkilere sahip. Ruh ve beden sağlığınızı güçlendirmek için yoga meditasyon gibi kişisel gelişimle ilgili konulara yönelebilir başarılı sonuçlarla kendinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Şubat ve Mart aylarında geçmişte geçirdiğiniz bir rahatsızlık söz konusu ise bu aylarda dikkatli olmalı mutlaka uzman bir doktora giderek ihmalkar hareket etmemelisiniz.

Aşk: Yılın ilk yarısında aşk hayatınızda oldukça karışık etkiler söz konusu geçmişte kalan yarım bir aşk hikayesi yılın ilk aylarında karşınıza çıkabilir ve bir anda evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. İlişkisi devam edenler ise aşırı şüphe kıskançlık ve inat duygunuzu kontrol altına almalı ve ilişkinizi güçlendirme çabası içinde olmalısınız. Yılın 2.’i yarısında ise sorunlu bir evlilik ya da uzun süredir devam eden yorucu tek taraflı fedakarlığa dayanan ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz.

Kariyer: Bu yıl Finansal olarak kazancınızda sürekliliğin olması yılın 2nci yarısında karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım sizler için oldukça karlı sonuçları beraberinde getirecektir. Hayalini kurduğunuz evi bu sene içinde alabilirsiniz.

Eğitim: Eğimle ilgili konularda görev alan Koçlar için oldukça şanslı etkilerle dolu bir yıl. Eğitim hayatı devam eden öğrenci Koçlar ise yurt dışı ile bağlantılı şanslar söz konusu öğrenme gücünüz ve konsantrasyonunuz oldukça yüksek kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın yeter gerisi kendisinden gelecektir.

boga

Boğa burcu 2017 astrolojik yorumları

2015 yılından bu yana başlattığınız her işinizi tamamlayacağınız ilerlemeler kaydederek istikrarı yakalayacağınız enerjiler ile dolu bir yıl 2017. Finansal konularda iş birlikleri ortaklıklar yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak gelişmeler meslek hayatınızda hayallerinizi gerçeğe çevirebilecek güçte. Gücünüzün farkına varın ve size güç katanlarla ortak kararlar alarak istikrara doğru yürüyün. göre, Yılın ilk yarısında iş hayatınızda temponuz artacak iş birliklerine açık olun ve hiç bir şeyin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermemelisiniz.

Sağlık: Yılın ilk 2 ayı sağlığınıza dikkat etmelisiniz bağışıklık sisteminizin zayıf düşeceği enerjiler söz konusu. Spor yapmaya başlamalı ve kendi değerinizin farkına sağlığınızı kaybetmeden varmalısınız.

Aşk: Bekar Boğa’lar yılın ilk yarısı size aşkı öğretecek özel insanla bir araya gelebilir aşk dolu bir beraberliğe merhaba diyebilirsiniz. Evli Boğa’lar eşinizle ilişkinizde aşk güven ve sevginin gücü sizleri birbirinize daha yakın hale getirirken maddi manevi güçlenmeyi de beraberinde getirecek.

Kariyer: Yaptığınız işte itibarınızda kazançlarınızda her geçen gün daha da artacak. Yeni fikir ve oluşumları akıllıca değerlendirmeli şansınızı başarıya çevirmek için cesaretinizi de bilginizi de konuşturmalısınız. Mali konularda geçen yılın ardından birikimler yaparak refah düzeyinizi arttıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Eğitim: Yılın ilk yarısında kendinizi geliştirebileceğiniz her türlü imkanla karşılaşabilirsiniz hızlı düşünüp hızlı kararlar vermelisiniz. Yurt dışı ile ilgili eğitim planlarınız varsa başvurularınızı yapmakta tereddüt etmemelisiniz.

 

ikizler

İkizler burcu 2017 astrolojik yorumları

Geçmişin gölgesini geçtiğimiz yılla birlikte arkanızda bırakıp yenileneceğiniz bir yıl karşılıyor sizleri.  Çıkar amaçlı ilişkiler kendiniz ile yaptığınız yüzleşmelerin farkındalığı ile iş ve özel yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınızı değiştirecek hayatınıza yeni bir yön verebileceksiniz.

Sağlık: Uzun süredir mücadele ettiğiniz bir sağlık sorununuz varsa şifa sizler ile. Yılın ilk 3 ayı Üst solunum yolları ile ilgili sorunları olan İkizler sizlerde bu süreç içinde tıbbi yardım aldığınız takdirde yılın ikinci yarısını sağlıkla karşılayabileceksiniz.

Aşk: Yılın ilk yarısı aşk hayatınız oldukça karışık olabilir. Aynı anda birden fazla kişinin duygusal yakınlığı doğru seçim yapmanıza engel olabilir. Sizlere tavsiyem acele kararlar vermemeli duygularınızın net olduğundan emin olmalısınız. Mart ayı ile birlikte kararlarınız netleşecek ve kalbiniz sizi doğru insana yönlendirecek Mayıs ayından itibaren evliliğe giden yolda ilk adımı atacağınız konular deneyimleyebilirsiniz. Evli İkizler içinde yılın ilk 4 ayı zorlayıcı enerjiler söz konusu olsa da dengeler yerli yerine oturmaya başlıyor.

Kariyer: Yılın ilk yarısı enerjinizi tam anlamı ile işinize vermeli ve mücadele etmekten korkmadan hareket etmelisiniz. Yılın ilk yarısın mali konularda çok olumlu sizler için. Özellikle kısa süre içinde değerine değer katacak yatırımları yıl içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim: Yılın ilk 3 ayı tüm dikkatinizi eğitiminize verip amaçlarınızı belirlediğiniz takdirde başarılı olmamanız için hiç bir sebep yok önünüzde. Yılın 2nci yarısında ise ailevi sorunların içinde yer alıp derslerinizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. 1nci önceliğinizi eğitim hayatınıza vererek hareket etmelisiniz.

 

yengec

Yengeç burcu 2017 astrolojik yorumları

Yaşamınızı tepeden tırnağa yenilemek için kararlar almalı yaşam merkezinizi sevgi saygı ve size değer veren kişilerle doldurmalısınız . Gökyüzü sizleri son senelerde oldukça yoğun bir dizi sınavdan geçirdi şimdi ise yaptıklarınız ve size yapılanlardan aldığınız dersleri yaşama yansıtma süreci başlıyor. Bu sürecin farkındalığı iş hayatınızda da aile hayatınız da da sizlerin kararları ile betimlenecek.

Sağlık: Yılın ilk 3 ayı hava yolu ile bulaşan rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle kulaklarınızla ilgili işitme ağrı gibi konular söz konusu olabilir. Bunun dışında ciddi bir sağlık sorununuz olmaması için olumsuz enerjileri düşünceleri zihninizden uzaklaştırmayı başarmalısınız.

Aşk: Aşk hayatınızda istikrarlı ve şanslı bir enerjiler söz konusu sizler için kararlı ve sahiplenen bir tutum içinde olabildiğiniz takdirde.  Bekar yengeçler aşklarını evlilikle taçlandırabilir.

Kariyer: Siz yaratıcı olumlu enerjinizi toplayıp iş hayatınızda ki yansıtmayı başardığınız anda yeni imkanlar elde etme şansına sahipsiniz. Finansal konularda bilinçli işbirlikleri ve doğru kararlar kazancınızı da arttıracak. Yılın ikinci yarısında mali gelirlerinizde ortak işlerle karlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim: Bu yıl eğitim alanında ki tüm öğrenciler ve bu sektörde görev alan Yengeçler zamanı doğru değerlendirmeniz amaçlarına hızla ulaşmanızı sağlayacak etkilere sahip.

 

aslan

Aslan burcu 2017 astrolojik yorumları

Yılın ilk aylarında ailenizle sorunlar yaşayabilir fikir ayrılıkları endişeler aile büyüklerinin sağlık sorunları ilgili olaylar deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda da maddi manevi konular da  duygularınız ile aklınız arasında ki uyumu kurmayı başarmanız gereken bir  yıl 2017. Karanlıklar aydınlığa erişirken olumsuzlukları arkanızda bırakabilecek cesareti gösterebilmelisiniz.

Sağlık: Bu yıl stres ve yorgunluğa bağlı kalp sağlığınız ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Eklemler ve omurilik bölgenizin fazlası ile hassasiyet taşıdığı bir yıldasınız.

Aşk: Aşk hayatınız sevgi üzerine kurulu kalıcı beraberliklere imza atacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşkta ki huzur ve uyum yaşamın her alanında başarılı istikrarlı kılacak sizleri.

Kariyer: Yılın ilk 6 ayında mücadele gerektiren durumlar söz konusu olacak rakiplerinizden gelecek hamleler ve engeller zorlanmanıza sebep olabilir bu olaylarda sizleri kendi işinizi kurmaya yönlendirebilir.

Eğitim: Yılın ilk yarısında eğitim sektöründe görev alanlar ve öğrenciler için mücadele gerektiren şartlar söz konusu olabilir. Yurt dışında okuma fırsatı kurs ve burs imkanı elde edebileceğiniz enerjiler söz konusu.

 

 

Başak burcu 2017 astrolojik yorumları

Karanlıktan aydınlığa belirsizlikten netliğe erişeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizle ilişkilerinizde önemli gelişmeler bitişler ve başlangıçlar yaşanabilir. Başkalarının etkisi altında kalmadan hareket edebilmeli kızgınlığın sevgiyi gölgelemesine izin vermemelisiniz.  Tutumunuz kalbinizin verdiği mesajları dinleyerek şekillendiğinde doğru kararlar alabileceksiniz.

Sağlık: Yılın ilk yarısı mide bağırsak ve diş sağlığınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız.

Aşk: Evliliğinde sorunlar yaşayan Başaklar yılın ilk 3 ayı sorunlarınızı çözüme kavuşturmak mı birbirinizin üzerinde hakimiyet kurmak için çözümsüzlüğe esir olmak mı? Kararınızı vermeli ve davranışlarınızı bu doğrultuda ortaya koyarak yanlışların önüne geçmelisiniz.

Kariyer: Yılın ilk yarısı yeni bir işe girebilir iş birlikleri ve ortaklıklar ile güçlenebilirsiniz.. Yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilir doğru yer doğru zaman ve kazançlar elde edebilirsiniz.

Eğitim: Eğitim sektöründe görev alanlar ve öğrenci başaklar başarılı olacağınıza her şeyden önce siz inanmalısınız ki istikrarı yakalayabilin.

 

terazi

Terazi burcu 2017 astrolojik yorumları

2017  maddi manevi iyileşme toparlanma ve başarı yılı sizler için. Maddi manevi olumlu yönde gelişmeler ile güçleneceksiniz. Zamanı doğru değerlendirmeli istemeyi bilmeli küçük olumsuzluklara takılıp kalmadan hareket etmelisiniz.

Sağlık: Yılın ilk yarısı kulak sağlığınız ve böbrekler  ile ilgili konularda sorunlar yaşamanız olası..

Aşk: Bu yıl aşk anlamını da özelliklerini de bambaşka bir noktada yaşatabilir sizlere. Kalıcı beraberliklere adım atacağınız enerjiler söz konusu. Evli Teraziler içinse güven tazeleyecek enerjiler söz konusu.

Kariyer: Bu yıl başkalarından kaynaklanan hatalar yüzünden maddi zorluklar hukuki sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız.  Her işinizin doğruluğunun sağlamasını yapmalısınız. Yılın ilk 4 ayına kadar yeni bir işe yönelmek için acele kararlar vermemeli anlık kararların size zarar getireceğinin bilinci ile hareket etmelisiniz.

Eğitim: Eğitim sektöründe görevli olanlar ve öğrenci Teraziler eleştirileri sizi başkaları ile kıyaslayanları bir yana bırakarak kendinize güvenerek hareket etmelisiniz.

 

akrep

Akrep burcu 2017 astrolojik yorumları

Hayatın her safhasında sınandığınız aklınızdan dahi geçmeyen ne varsa yaşadığınız her şeyi yavaş yavaş ardınızda bırakmaya başladığınız bir yıl 2017. İş ve aile hayatınızda şifreniz kararlılık. İş hayatınızda yeni bir iş imkanı elde edebilir zararlı ortaklıkları sonlandırabilirsiniz.

Sağlık: Yılın ilk ayları akciğerler ve üst solunum yollarınız ile ilgili hassasiyetler söz konusu dikkatli olmalısınız.

Aşk: Evli ve uzun süredir ilişkilerinde sorunları olan Akrepler ilişkinizi karşılıklı kararlar ile sonlandırabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler Mayıs ayından itibaren aşk kalbinizde yerini almaya başlıyor.

Kariyer: 2017  İş hayatınızda yurt dışı ile ilgili konularda engeller baskılar söz konusu ise yılın 3 ayı bunları kaldırabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Güçleniyor düştüğünüz yerden kalkıp iş hayatınıza istikrar getirmeye başlıyorsunuz.   Yıl boyunca finansal konularda aile ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız ve aile içinde ortak işlerden  alacak vereceklerden uzak durmalı duygularınızla değil akılcı yaklaşımlar ile kararlar almalısınız.

Eğitim: Eğitim sektöründe görevli ve öğrenci Akrepler için son derece yüksek enerjiler söz konusu kendinize hedefler koyun ve ilerleyin.

 

yay

Yay burcu 2017 astrolojik yorumları

Gökyüzü iş ve aşk hayatınızda köklü değişimleri beraberinde getirecek sizlere. Maddi manevi elinizden kaçan engellendiğiniz değerlendiremediğini pek çok konu yıl boyunca gündeminize gelecek ve sizin çabalarınız ile yeniden şekillenerek sizlere olumlu enerjiler olarak geri dönecek. Aynı tekrarlardan kendinizi baskılamaktan vazgeçmeniz gereken bir yıl 2017.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili özellikle yılın ilk ayları alt batın ile ilgili iltihaplanmaları önemle dikkate almalısınız.

Aşk: Yılın ilk aylarından itibaren özel hayatınız olumlu yönde etkilenmeye başlıyor ve kırılan dağılan kalbiniz aşkın iyileştirici gücü ile şifalanıyor. Ektiğinizi biçeceğiniz enerjiler hayatınıza yön verecek bu yıl.

Kariyer: Bu yıl  kendi işinizi kurabilir finansal konularda karlı ortaklıklar ile farklı alanlarda da söz sahibi olabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak gibi bir düşünceniz varsa 2017 yi iyi değerlendirmeniz gerektiğinin farkındalığı ile hareket etmelisiniz.

Eğitim: Eğitim sektöründe görevli ya da öğrenci Yay’lar başkalarının baskısı ile değil kendi istekleriniz ile tercihler yapmayı başardığınız anda şeytanın bacağını kıracak ve istediğiniz noktaya gelebileceksiniz.

 

Oğlak burcu 2017 astrolojik yorumları

Arınma uyanış ve sevginin önemini daha derinden anlayacağınız bir yıl 2017. Yönetici gezegeniniz Satürn 2.5 yıl seyrine devam edeceği burcunuzda transite başlıyor. Hatalarınızdan acılarınızdan olgunluğa erişeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kutsal değerlerinizin yeniden yapılanacağı İyi ve Kötüyü birbirinden ayırt etmeyi başarıp ruhunuzda ki olumsuzlukları alt edeceğiniz bir yıldasınız. İş ve özel yaşamınızı yeniden yapılandırma fırsatını iyi değerlendirmeli gerçekçi davranarak hayatınızı yoran kişiler ile bağlarınızı koparabilme cesaretini gösterebilmelisiniz.

Sağlık: Yılı boğaz ağrıları ve eklem sorunları ile karşılayabilir alerjiye bağlı stresler yaşayabilirsiniz.

Aşk: Aşk sizleri tepeden tırnağa şifalandıracak sizleri. Hayatı sevmeye doğru insanla yaralanmış yüreğinizi esaretten kurtarmaya başlayabileceksiniz. Bekar Oğlaklar bu yıl evlilik kararı alabilirler.

Kariyer: Kariyer hayatınız da kendini işinizin sahibi olabilir. Kaybettiğiniz azminizi yeniden kazarak  meslek hayatınızda başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz.

Eğitim: Eğitim sektöründe olan ve öğrenci Oğlaklar sorunlar aşılmak içindir teslim olmak için değil! Düşüncesini benimseyerek hareket ettiğiniz takdirde her şey sizin lehinize gelişecek.

 

Kova burcu 2017 astrolojik yorumları

Yılın ilk 3 ayı yakınlarınızdan kaynaklı maddi zararlar yaşayabilir duygularınız ve merhamet duygunuzdan dolayı zorlanabilir. Güvendiğiniz kişilerin sizi kendi çıkarları için yarı yolda bırakmalarından  dolayı üzülebilirsiniz.  Sizlere önerim bunu bir ders olarak görmeyi denemeniz ve sizi hak etmeyen kişiler ile ilişkilerinizi yeniden yapılandırarak sizi kendi doğrularınızdan uzaklaştıracak kişiler ile  yollarınızı ayırmalı. Yeni insanlar tanımanın sizi yerinde saydığınız konulardan çıkarıp başka pencerelere bakmanızı sağlayarak başarıya erişmenize katkıda bulunacağının farkına varmalısınız. Özel yaşamınızda ise yılın ilk 2 ayı acele kararlar almamalı tek taraflı fedakarlıklardan da uzak durmalısınız. Aşk güven emek dolu ilişkiler ise kırıldığı yerden iyileşmeler yaşayacak bu yıl.

Sağlık: Bu yıl boyun ve eklem ağrılarını önemsemelisiniz.

Aşk: Yılın ilk 3 ayı  yeni bir ilişkiye başlamak için çok fazla acele etmemelisiniz. Önceliklerinizi farklılaştıracak o özel insan mart ayından itibaren karşınıza çıkıp aşkın derinliğine  sizleri çekecektir.

Kariyer: Yılın ilk aylarında hukuki sorunlar yaşayabilir başkalarından kaynaklı maddi ve manevi zararlar deneyimleyebilirsiniz. Sözde arkadaşlar yüzünden risk almaktan bilmediğiniz sektörlere yatırım yapmaktan ortak olmaktan yıl boyu uzak durmalısınız.

Eğitim: Eğitim sektöründe görevli olan ve öğrenci Kovalar başarı emeklerinizle şekillenecek sizler için.

 

balik

Balık burcu 2017 astrolojik yorumları

Bu yıl her alanda sorumluluk almalı kararlı olmalı bilginizi hayat görüşünüzü genişletecek her türlü aktivitenin içinde yer almaya çalışmalısınız.  Ailevi ilişkilerinizde duyarlı olmakla birlikte kendinizi de kurban edip kişiliğinizi erozyona uğratacak hiç bir suiistimale de müsaade etmemelisiniz. Dünya bencillerin etrafında dönüp durmuyor farkına varmalı size değer katacak kişiler ile yol almaya çabalamalısınız.

Sağlık: Yılın ilk günlerinden itibaren sağlıklı yaşam adına spora başlayabilir zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaşacak gücü kendinizde bulabilirsiniz.

Aşk: Gökyüzü bu yıl aşkta  heyecan verici kalıcı beraberlikleri müjdeliyor sizlere. Yeter ki güven duygunuzu geliştirip acele kararlar almamaya özen gösterin.

Kariyer: Yılın ilk yarısı iş hayatınızda başarı ve kazançlar söz konusu. Başlangıçları ertelemediğiniz takdirde.

Eğitim: Eğitim sektöründe yer alan ve öğrenci Balıklar çabalamadan dikkatinizi eğitsel konulara vermeden başarı çıtanızı yükseltemeyeceğinizi bilmelisiniz.

 

 

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir