Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

EVGÖR’den KADINLARA ÖZEL KAMPANYA!

Posted on 0 297 Görüntüleme

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” Evgör, Dünya Kadınlar Günü’ne özel “Pembe Avantaj” kampanyası düzenledi…

Evgör, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Mart ayında tüm bayan müşterilerine pozitif ayrımcılık yapıyor.

08-31 Mart tarihleri arasında geçerli “Pembe Avantaj” kampanyasında, evini yenileyen ve yeni ev kuracak olan tüm bayanlara, mobilyalarını avantajlı fiyatlara alma fırsatı sunuluyor. Buna göre kampanya dâhilindeki; Glory Köşe Takımı, Madlen Yemek ve Yatak Odası, İstanbul Koltuk Takımı, Confor Salon Takımı ve Capitol Tv Ünitesinde ay sonuna kadar net %50 indirim uygulanıyor.

Evini yenileyen ya da yeni evlenecek tüm bayanlara, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir indirim kampanyası düzenliyor. Firma, yemek ve yatak odası, oturma grubu, salon ve köşe takımı ile TV ünitesinden oluşan “Pembe Avantajı Paketi” içinde yer alan ürünleri, 08-31 Mart tarihleri arasında tüm bayan müşterilerine %50 indirimli sunuyor.

Sahip olması kolay, ödemesi çok daha kolay! Neden mi?

Çünkü:

  • Kampanya dâhilindeki mobilya takımlarına, “esnek ödeme” sistemi sayesinde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan birden fazla kredi kartı, havale ve nakit ödeme seçeneklerini bir arada kullanabiliyorsunuz.
  • Türkiye’nin her noktasına ücretsiz ürün teslimatı gerçekleştiriyor.
  • Üstelik hemen teslim almak istemiyor ve belli bir tarihiniz varsa işte o zaman da size “Emanet Sistemi” ile de kolaylık sağlıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen bayanlar, Türkiye’nin en büyük online mobilya alışveriş sitesi www.evgor.com.tr adresi üzerinden ya da firmanın İstanbul’daki mağazalarından alışverişlerini indirimli olarak yapabiliyoruz.

Benim seçtiklerim:

Capitol_TvÜnitesi

İstanbul_KoltukTakımı

Madlen_YatakOdası

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir