Anneler müjde!

Türkiye’nin 1* numaralı deterjan markası Ariel, giysilerin bebeklerin narin ciltleri ile en güvenli şekilde temas etmesi için ‘Ariel Bebekler için’ isimli ürününü geliştirdi. Bu ürün Uluslararası Cilt Sağlığı Birliği (Skin Health Alliance) tarafından dermatolojik olarak onaylandı.

Birçok kumaş kullanmadan ve yıkamadan dolayı zamanla aşınır, kir parçaları içinde kaldığı için giysilerin görünümü ve en önemlisi dokusu bozulur. Bu durum giysilerin cilt üzerinde olumsuz bir his bırakmasına neden olur, giysilerin ciltte daha sert hissedilmesine yol açar, işte bunu bilen Ariel, giysilerin bebeklerin hassas cildine zarar vermemesi ve tahriş etmemesi için özel bir deterjan üretti: ‘Ariel Bebekler için’.

Ariel, yuvalarını bebekleri için en iyi şekilde hazırlamak isteyen annelerin hassasiyetinden yola çıkarak bu ürünü geliştirdi.

 

‘Ariel Bebekler için’ ile bebeğinizin giysileri de hassas cildi gibi yumuşacık

‘Ariel Bebekler için’, narin ve hassas formülü ve içerdiği nemlendiriciler ile doku sertleşmesini önleyerek, kumaşın ilk günkü yumuşaklık hissini korumaya yardımcı olur. İçerdiği özel leke çıkarıcı karışımı ise lekeleri derinlemesine temizler. Leke savar kapak, zorlu lekelerde ön işlem yapmanızı sağlar. Hafif kokusu ile bebeğinizin giysilerinin tertemiz kokmasını sağlar. Size de bebeğinizi kucaklamak ve yuvanızın keyfini sürmek kalır.

ariel_bebeklericin_urun

*Ariel Ekim 2015- Eylül 2016 tarihleri arasında Nielsen raporlamasına göre toplam Türkiye çamaşır deterjanı pazarında yıkama sayısı ve satın alınan toplam kg deterjan bazında pazar payı lideridir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*