Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Gözlerimi kapadım, aklım sende kaldı!

Posted on 0 1.3K Görüntüleme

Hani bu can bana nasıl emanetse sevgili adam, bu beden de bu emanet ben de kaldığı sürece benim yönetimimde…

Demem o ki bu eller benim istediğim kadar dokunurum, bu gözler benim istediğim kadar bakarım, bu kalpte benim istediğim kadar severim.

Tüm bunların, ne kadar olacağını ya da nasıl olacağını sana soracak değilim. Uzaktan bakarım, uzaktan dokunur ve inan uzaktan öyle güzel severim ki aklın almaz ama ruhun hisseder. Öyle hisseder ki dokunduğum, sevdiğim her yerin acır, öyle durduk yere sızlar, ara ara kulakların çınlar, gözlerin aniden yaşarır, kalbin birden hızla çarpar, rüyalarda sıçrarsın sen bile ne olduğunu anlayamazsın.

O yüzden bu kadar güvenme “bensiz olamazsın” sözüne, çünkü ben “sensiz ölürüm” dememeyi öğreneli çok oldu. Allah insana ölüyorum dedirtip yaşatıyor, onsuz bırakıp özlemden delireceksin sanarken hiç olmamış gibi alışmanı sağlıyor. Benim kalbimin sol tarafı gittiğinde öldüm sanmıştım, bak 12 sene bitti meğer hala kalbimin acıyan parçaları varmış.

Demem o ki sevmeye engel tek şey kişinin bahanesidir. Benim seni sevmeye engelim yok, sevilme şekline engelim var bu da en doğal hakkım!

Sevmeye engelin olmadığı sürece seversin, ama sevme şekline engelin varsa sadece uzaktan seversin, sonra bir dağın eteğine oturup “ben sevdim eller aldı” deriz.

Eeeee türküler de boşuna yazılmadı değil mi, birileri okusun diye, kim bilir kimimize hangi türkü nasip bilemeyiz.

Eski bir büyüğüm zamanında demişti ki “eğer birine iyilik yaparken kendine zarar veriyorsan o iyilik değildir, eğer birini severken seni öldürmesine izin veriyorsan o da sevgi değildir”.

 

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir