Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Kate Middleton ve Prens William’ın kızı bugün 1 yaşında!

Posted on 0 570 Görüntüleme

Kate Middleton kimdir?

Cambridge Düşesi Catherine’in gerçek adı Catherine Elizabeth “Kate” Middleton’dır.  Cambridge Dükü Prens William ile evli. 175 cm boyunda. Ela renkli gözlere sahip. 1982 doğumlu, 34 yaşında, 2 çocuk annesi, bir kızı bir oğlu var.

kraliyet-ailesinin-resmi-portresi

Kate Middleton ve Prens William’ın çocukları

İlk çocuğu George Mountbatten Windsor, 2013 yılında dünyaya geldi. .  İkinci çocuğu yani kızı Charlotte Mountbatten Windsor, 02 Mayıs 2015 yılında dünyaya geldi.

kız

Kate Middleton Vogue dersine kapak kızı oldu!

Prenses Diana tam 4 defa VOGUE dergisinde kapak olmuştu. Şimdi 2016 yılında VOGUE dergisinin 100. yılı için Cambridde Düşesi Kate Middleton kapak kızı oldu!

Adsız

Kate Middleton Ailesi

İki kardeşi var Pippa Middleton ve James William Middleton adında.

 

William Middleton

James William Middleton - erkek kardeşi

 

Pippa Middleton

Pippa Middleton - kızkardeş

Kate Middleton’ın annesi Carole Elizabeth Goldsmith Middleton ise eski bir havayolu hostesidir. Kate Middleton’ın babası Michael Francis Middleton, eski bir havayolu yetkilisi ve harekât memurudur.

Carole Elizabeth Goldsmith Middleton ve Michael Francis Middleton

Michael Francis Middleton - babası

 

Kate Middleton Prens William ile evleniyor!

İngiltere Kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ile 20 Ekim 2010 yılında Kenya’da nişanlandı ve bu nişan resmi olarak 16 Kasım 2010 tarihinde duyuruldu. Düğünleri ise 29 Nisan 2011 yılında gerçekleşti.

Kate Middleton gelinliği 2

Bu düğünü yaklaşık 2 milyar kişi izledi. Düğün Londra’daki bin yıllık tarihi Westminster Kilisesinde gerçekleşti ve düğüne yaklaşık 2 bin davetli katıldı. Düğün törenleri yaklaşık 1 saat kadar sürdü. Düğün sırasında Kate ve William bağlılık yemini etti.

2

Bağlılık Yemini

İyi günde, kötü günde, zenginlikte, fakirlikte, hastalıkta, sağlıkta, ölüm bizi ayırana kadar seni sevmeye ve sana değer vermeye yemin ediyorum!

Kate Middleton gelinliği 3

Prens William düğününde beklendiği gibi mensubu olduğu Kraliyet Hava Kuvvetleri’nin (RAF) mavi üniformasını giymedi, onun yerine, onursal albay rütbesinin bulunduğu kırmızı İrlanda muhafızı üniformasını giyindi.

Kate Middleton gelinliği 4

 

Kate Middleton Gelinliği

Kate Middleton’ın gelinliği Alexander McQueen’den Sarah Burton tasarımlı bir gelinlik oldu. Gelinliğinin kolları ve üstü dantel işlemeli ve tam beyaz renkte idi. Kate Middleton gelin buketi olarakta beyaz kır çiçeklerinden oluşan bir buket taşıdı. Saçları yarım toplu ve kafasında ince bir taç vardı. Gelinliğinin kuyruğu çok uzundu. Gelinliğinin en belirgin özelliğinden biri ise kollarının ve göğüs kısmının kapalı olması idi. Çünkü Kraliyet ailelerinin geleneklerine göre gelinliği mutlaka İngiliz bir tasarımcının yapması ve oldukça kapalı olması önemli bir durum.

Kate Middleton gelinliği 1

Kate Middleton gelinliği 5

Kate Middleton gelinliği

Prens William kimdir?

Cambridge Dükü William İngiliz kraliyet ailesi mensubu, Galler Prensi Charles ve Prensesi Diana Spencer’ın büyük oğlu. 1982 doğumlu 34 yaşında, iki çocuk babası. İlk çocuğu George Mountbatten Windsor, 2013 yılında dünyaya geldi. .  İkinci çocuğu yani kızı Charlotte Mountbatten Windsor, 02 Mayıs 2015 yılında dünyaya geldi.

charlotte-george 2

Prens William Ailesi

Henry Mountbatten Windsor Prens William’ın erkek kardeşi

Henry Mountbatten Windsor Prens William'ın erkek kardeşi

Prenses Diana Spencer, Prens William ve erkek kardesi Henry Mountbatten Windsor

prens william annesi diana

Annesi Prenses Diana Spencer, babası Prens Charles, kendisi ve erkek kardesi Henry Mountbatten Windsor

prenses diana ve ailesi

 

Annesi Prenses Diana Spencer ve babası Prens Charles

prince-william-03

 

Düşes Kate Middleton Kraliçe Elizabeth’in stilini takip ediyor, hatta neredeyse birebir taklit ediyor denebilir. İşte her ikisinin benzer kıyafetleri. Ve Kate Middleton’un kendi stilinden bir kaç örnek…

 

Kraliçe Elizabeth ve Düşes Kate Middleton’ın tarz benzerliği

kraliçe elizabeth ve kate middleton

 

Kate Middleton nasıl giyiniyor?

Güzelliği, güler yüzlülüğü, geçmiş yaşamı ne kadar çok konuşuluyorsa, giydiği her kıyafette o kadar çok konuşuluyor ki işte o stil kareleri…

Kate Middleton Stili

 

 

 

 

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir