Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Akasya Asiltürkmen: En iyi annelik, becerebildiğiniz anneliktir!

Posted on 0 828 Görüntüleme

Akasya Asıltürkmen namı diğer “Akasya Ana” ile oyunculuğu, anneliği, youtube kanalını konuştuk… Nerden aklıma geldi, nasıl oldu bilemiyorum, kendisine Instagram hesabı üzerinden ulaştım ve bu soruların onun zamanını almak açısından önemli olmayacağını ama benim için yanıtların önemli olduğunu yazdım, enerjimi gönderdim, inandım, bekledim ve işte cevaplar. Teşekkür ederim güzel kadın.

Akasya Asıltürkmen annelik öncesi ve sonrası diye bir değişim yaşadı mı?
Anne olmadan önce de aynı böyleydim. Annelik karakterimi değil ama şartlarımı değiştirdi. Daha plansız bir hayatım vardı kesinlikle ve bence bu hafif, güzel bir şey. Kıymetini şimdi anlıyorum. Şimdi de istediğimi yapabiliyorum ama çok iyi organize olmak şartıyla.

Oyuncu olmasaydınız, hangi mesleği seçerdiniz?
Oyuncu olmasaydım, müzisyen olurdum. Müzisyen olamasam, ressam olurdum. Ressam olamasaydım da tasarımcı olurdum. Yani ne olursa olsun sanatla ilgili bir şey yapardım. Zaten yapıyorum. Mesleğim oyunculuk, diğerleri hobim.

Bebek sahibi olmanızla birlikte bir yotube kanalı kurdunuz, peki bu kanal size ne kattı, tepkiler nasıl?
Youtube kanalımı açalı henüz bir sene bile olmadı ama çok olumlu tepkiler alıyorum. Uzun süredir istiyordum zaten. Şimdi tam istediğim gibi gidiyor her şey, çok sevdiğim bir ekiple çalışıyorum. Yansımasından da huzurlu bir iş olduğu anlaşılıyor zaten. Kanalımla ilgili aklımda yeni fikirler oluyor. Onları da hayata en kısa zamanda geçireceğim. Takipçilerimin ilgisi ve yorumları benim için çok önemli. Onların beklentisi doğrultusunda çekiyorum bölümleri. Bir konu hakkındaki olumlu-olumsuz bütün fikirlerini anında alıyorum. Buna göre kendimi evriltiyorum. Günün sonunda aynaya baktığımda karşımdaki kişiyi daha çok seviyorum. Siz de Akasya Ana youtube kanalıma abone olabilir, macerama şahitlik edebilirsiniz. Teşekkür ederim.

Akasya ana nasıl bir anne ve diğer annelere ne diyor?
Ben rahat bir anneyim. Bu ülkede annelerin tek ihtiyacı biraz rahatlamak. Hepsine diyeceğim tek söz; en iyi annelik becerebildiğiniz anneliktir, kasmayın.

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir