Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Optimed 2018 Gala Yemeğinde doyasıya eğlendi!

Posted on 0 1K Görüntüleme

Özel Optimed Hastanesi yönetim kadrosu, doktorları ve tüm çalışanları ile birlikte Çorlu Şölen Event Garden’da gönüllerince eğlendikleri bir yılbaşı kutlaması yaşadılar.

Eğlence başlamadan önce hastane Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan ve Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan konuşma gerçekleştirdi.

Sayın Arslan konuşmasına; “geleneksel yemeğimize hoş geldiniz” diyerek başladı ve zorlu bir yıl geçirdiklerini, bu zorlu, yorucu yılda herkesin emeği olduğunu, bu emekler sayesinde hep birlikte kocaman bir Optimed ailesi olduklarını ve bunun için herkese teşekkür ettiğini dile getirdi. “İyi ki varsınız”, “iyi ki Optimed ailesisiyiz” sözlerini de ekledi. Ayrıca isim isim teşekkür etmek istediğini ancak herkesi tek tek sayıp eğlencenin sürecinden çalmak istemediğini de dile getirerek, başta bütün yıl bir orduyu yönetir şekilde çalışan Başhemşire Sevda Sümbül’e, aynı şekilde hiç görevi olmamasına rağmen birçok alanda çalışan İşletme Direktör Yardımcısı Elçin Süleymanoğlu’na çok teşekkür ediyorum dedi ve bir kaç kişinin adını saydım ama herkesin adını saymak isterim. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” diyerek konuşmayı sonlandırdı.

Sayın Çalışkan; hastanede yapılan branşların eklenmesinden ve bu nedenle artan yoğunluktan bahsetti. Ciddi ve yoğun bir yıl geçirdiklerini ve Optimed Ailesi olarak bu gece sadece eğlenelim dedi. Ve ardından tüm personele sizlerle çalışmaktan, sizlerin ve Optimed Hastanesinin başhekimi olmaktan mutlu ve gururluyum sözlerini ekleyerek herkese iyi eğlenceler dileyip konuşmasını sonlandırdı.

Ardında yemek ve müzik eşliğinde eğlence başladı.

 

 

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir