Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Serenay Sarıkaya ve Barbara Palvin’in oynadığı reklam filmi

Posted on 0 2K Görüntüleme

Uzun süredir bu kadar anlamlı bir reklam filmi izlemiyordum. Genelde türk kültürünün aile, yaşam, bayramlar, doğum, yaşlılık gibi konulara hitap eden markaların mutlaka göz yaşartan, cana dokunan reklam filmleri oluyordu. Ama bu kez başka. Bu kez evrene gönderdiğim tüm mesajları içinde barındıran bir reklam filmi ile karşı karşıyayım.

Çünkü bir kaç gündür gezegen benimle, ruhumla, düşüncelerimle elele. Örneğin bu sabah ilk okuduğum haber “Dünyanın en yaşlı yoga hocası Tao Porchon-Lynch, mutlu bir hayat için uymanız gereken 3 basit kuralı açıklıyor!” haberi oldu. Ve bu haberi okumadan dakikalar önce sabah kalkma problemimi nasıl çözeceğimi düşündüm ve ardından bu üç kuraldan birinin “çalan alarmı duyduğum an gözlerimi açıp, bugünün çok güzel bir günüm olacağını düşünmem, gülümsem ve yataktan kalkmam” gerektiğini öğrendim.

Ardından her sabah yaptığım gibi Google Trends’te ne var diye bakıyordum ki Mavi Jean’s Serenay Sarıkaya ve Barbara Palvin ile bir reklam filmi hazırlamış olduğunu gördüm, merak ettim, tıkladım ve evren yine bana “hadi” diye fısıldadı…

İşte o reklam filmi, ben gibi olan tüm insanlara ilham olması dileğiyle… Sıfırdan başlıyorsan, karanklıktan korkma!

 

REKLAM FİLMİ İÇİN TIKLA! Sıfırdan başlıyorsan, karanlıktan korkma!

 

8

Reklam filmi gerçek bir hayat hikayesinden esinlenmiş. Ve kesinlikle beklediğimize değmiş. Üstelik Serenay Sarıkaya’nın 25 yaş röportajında da dediği gibi bugüne kadar çektiği tüm reklam filmleri arasında en anlamlısı ve başarılısı bu olmuş.

Reklam filminin mesajı: “Sıfırdan başlıyorsan, karanlıktan korkma. En iyisini ümit et. Arkadaşlığı keşfet. Hayallerin büyük olsun. Güçlü ol. Düşmekten korkma. Kalk. Üstünü silkele. Ve yonu devam et. Cesur ol. Etraf karanlıksa, kendi ışığını kendin yap. Kalabalığın peşinden gitme. Kalabalığı peşinden sürükle. Ve hep parla!”.

 

serenay-sari-173335oc

Serenay Sarıkaya kimdir?

Serenay Sarıkaya 15 yaşında katıldığı güzellik yarışmasında özel jüri ödülü aldı. Ardındn oyunculuk ve modellik hayatı başlamış oldu. İlk oynadığı film “Plajda”… 1991 Ankara doğumlu. 25 yaşında. Yengeç burcu. 175 cm boyunda. Sevgilisi Kerem Bürsin.

 

Yengeç Burcunun Özellikleri…

Element: Su
Nitelik: Öncü
Arketipler: Anne, hemşire, aşçı
Uğurlu günü: Pazartesi
Madeni: Gümüş,
Uygun taşı: Ay taşı, yakut, inci, zümrüt
Uygun meslekler: Psikoloji, hekimlik, müzisyenlik, maliye, armatörlük, bahçeçilik, belediyecilik, hastabakıcılık, sosyal yardım görevlisi, aşçılık

Bir yengeç insanı için en önemli şey duygusal açıdan güvende olmak. Sevgi alışverişleri onlar için hayati önem taşır. Sezgileri kuvvetlidir, duyguları yoğundur. İçi sıcacık, yumuşacık keşfedilmeyi bekler… Yengeç burcu ailesine, sevdiklerine ve çocuklarına fazla düşkündür. Yengeç burcunu yuvarlak hatlarından, sevgi bekleyen bakışlarından ve duygusal tepkilerinden kolaylıkla tanıyabilirsiniz.

 

13

Barbara Palvin kimdir?

Barbara Palvin, 8 Ekim 1993’te Budapeşte, Macaristan’da doğdu. Modellik yapıyor. Mavi Jean 2016 reklamında da Serenay Sarıkaya ile oynadı.

 

Barbara Palvin’in çocukluk fotoğrafı

50

 

Barbara Palvin’in Instagram paylaşımları

 

47 45 42 40 37 35 33 20 19 14 8 6

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir