Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

2017 ev dekorasyonu trendleri

Posted on 0 829 Görüntüleme

Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İç Mimar Kubilay Yıldırım 2017 ev dekorasyonları hakkında bilgi verdi.

 

2017 ev dekorasyonu trendlerinde doğallık ön planda

Yeni yıl beraberinde yeni başlangıçları da getiriyor.  Değişikliğe evlerinden başlamak isteyenler için 2017 dekorasyon trendleri bu yıl evlerin modasını belirliyor. İç Mimar Kubilay Yıldırım Evlerde koyu yeşil ağırlıklı dekorasyonun yanı sıra doğal ürünleri kullanmanızı öneriyor. 

Yeni başlangıçlar yapmak için en çok tercih edilen zaman olan yeni yılda yaşam alanlarına yapılacak küçük dokunuşlarla tüm atmosferi değiştirmek mümkün. Evlerine daha modern bir görünüm katmak isteyenlerdenseniz 2017 ev dekorasyonu trendleri ve ipuçları sizler için.

Küçük objelerle yeni bir yaşam alanı oluşturmak mümkün. Yeni yılda cesur tonlarda renklerin ve doğal materyallerden aksesuarların kullanmalısınız.

 

Güçlü renklerle evlere cesaret katın

Yeni yılda çam ağacını anımsatan yeşilin koyu tonu evlerin olmazsa olmaz koyu renk tonu olacak.

Yatak odası gibi odalarda kullanılacak koyu yeşil duvar boyası, yine yeni yılın trendi olan doğal keten ve sahte kürk örtülere uygun zemin hazırlıyor. Cesur bir ton olan koyu yeşili tekli koltuk, minder ya da dekoratif küçük yastıkları kullanmak ortama derinlik katar ve güçlü bir görüntü sunar.

kulelievleripoyrazii

Ev dekorasyonunda da sürdürülebilirlik ön planda

2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da ev dekorasyonunda çevreci yaklaşımlar devam edecek.  Mobilya malzemelerinden kumaşlara ve küçük objelere kadar sürdürülebilir malzemeler ön planda olacak. Siz de bu şekilde ürünler seçerseniz hem evinize hem de geleceğinize yatırım yapmış olursunuz.

Mekânlara sıcaklık ve doku kazandıran şık bir malzeme olan mantarın 2017 yılında kullanımı artacak. Notları astığımız mantarlar 2017’de başka objelerde de yaygınlaşacak. Örneğin mantar, evinizde küçük bir kahve sehpası olarak kullanılabilecek. Ayrıca evlerdeki gürültüyü absorbe eden yapısıyla tüm duvarın kaplaması için de kullanılabilecek.

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir