Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Cildinizi makyajın etkilerinden arındırmadan uyumayın!

Posted on 0 984 Görüntüleme

Salatalık özlü jel ile 4 dakikada derinlemesine temizliğe ne dersiniz? Her çalışan kadın gibi tabiki evet dediğinizi duyar gibiyim. Şehir hayatı, hava kirliliği ve yoğun kozmetik kullanımı derken cildimiz canlılığını hızla kaybediyor. Dış etkenlerle tıkanan ve canlılığını kaybeden ciltleri temizlemek şart ve bunu yaparken de kendimiz için en uygun ürünü seçmeliyiz. Her ne kadar kimyasallardan oluşmuş olsalar da yüzdeki tüm kusurları kapattığı ve daha güzel görünmesini sağladığı için makyaj malzemeleri vazgeçilmezlerimiz arasında. Ancak kozmetik ürünlerinin yoğun kullanılması ile birlikte yağdan, tozdan ve kirden dolayı cilt gözeneklerimiz çok daha fazla ve daha hızlı tıkanıyor, bu da bir süre sonra cildimizin canlılığını kaybetmesine neden oluyor. Yüz yıkama cilt bakımının ve hijyenin en önemli parçasıdır sakın unutmayın.

İşte ben de kullandığım bu ürünü sizlerle paylaşmak istedim. Tüm cilt tipleri için uygun,  Sinoz Yüz Temizleme Jeli, cildime iyi nüfuz ediyor, makyaj kalıntılarımdan eser kalmıyor. İçeriğindeki salatalık özü sayesinde cildime ekstra zahmete girmeden bakım da yapmış oluyorum. Ve genelde aylık regly döneminde oluşan sivilcelerime de etkili oldu sanırım artık sivilce oluşumu gerçekleşmiyor. Sabun ve alkol içermiyor. Benim gibi beyaz tenli iseniz sabun ve alkol içeren bir ürün kullanırsanız cildiniz kızarabilir hatta pul pul dökülebilir.

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir