Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Sosyologger nedir?

Posted on 0 1.3K Görüntüleme

İki Türk girişimci tarafından kurulan Sosyologger, kullanıcıların sosyal medya üzerinde ne kadar etkin olduklarını ölçümlüyor. Facebook, Twitter, Linkedin, Foursquare, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızla giriş yapabileceğiniz Sosyologger’da siz de arkadaşlarınız mı yoksa siz mi sosyal medyayı daha başarılı kullanıyorsunuz görebilir ve para kazanabilirsiniz.

Sosyal medyanın gücü artık hepimizin bildiği ve göz ardı edemediği bir gerçek. Sosyal medyanın hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi ile birlikte başka kavramlar ön plana çıkmaya başladı. ‘Etkileşim’ de bunların en önemlilerinden biri. Sosyal medyada bir konu hakkında fikrinizi belirttiğinizde, bu çevrenizdekiler tarafından beğeniliyor, yorumlanıyor ve paylaşılıyor. Dolayısı ile etkileşimlerden oluşan bir zincir başlıyor. İşte Sosyologger yaratılan bu etkiyi ölçümlüyor ve gerçek kazanca dönüştüren yepyeni bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Paylaştıkça kazanmanın en kolay yolu

Sosyologger; Facebook, Twitter, Foursquare, LinkedIn, Youtube ve Instagram hesaplarından herhangi biri ile kolayca üye olunabilen bir platform. Sistem, siz hesabınızla giriş yapar yapmaz sizin beğenileriniz, zevkleriniz ve ilgi alanlarınıza göre analiz yapıyor. Yapılan analizlerle birlikte size özel, cazip teklifler sunuluyor. Bu teklifler sosyal medyada paylaşıldıkça ne kadar etkin olduğunuz, etrafınızdakileri ne kadar etkilediğiniz Sosyologger tarafından ölçülüyor. Sosyologger, sosyal medya üzerindeki etkileşim gücünüzü ölçerken bir yandan da kazanç sağlıyor. Bu kazanç kimi zaman bir deneyim, kimi zaman bir ürün ya da nakit para olabiliyor.

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir