Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

GÜZELLİK VE YAŞAM FORMÜLLERİ…

Posted on 0 164 Görüntüleme

Pervin-Bulgak_Kapak-326x500Herkese merhaba,

Bu kitabı bir roman gibi okuyamazsınız ama inanın bir roman gibi yastık başında tutabilirsiniz… Ben okumaya ve içindeki bazı formülleri uygulamaya başladım her memnun kaldığım formulü sizinle de paylaşacağım.

Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak’ın “Güzellik ve Yaşam Formülleri” isimli ikinci kitabı çıktı…

Ünlülerin güzellik koçu Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak’ın; bitkiler ve doğal kozmetik reçeteleri konusunda uzun yıllardır televizyon programları, gazete ve internet aracılığıyla paylaştığı formülleri, reçeteleri, tavsiyeleri ve pratik doğal uygulamalarını derlediği ikinci kitabı “Pervin Bulgak’la Güzellik ve Yaşam Formülleri’ Hemen Kitap Yayınları’ndan çıktı.

Türkiye’de ilk kez uygulamalı DVD hediyeli…
Türkiye’de ilk kez uygulamalı DVD hediyesiyle raflarda yerini alan kitapta Pervin Bulgak, uzun yıllara dayanan akademik bilgisi, uzmanlığı ve deneyimiyle evde kolayca hazırlanabilecek, pratik, hesaplı ve etkisi ispatlanmış formül ve reçetelerini paylaşıyor.

Güzelliğin sadece vücut güzelliği olmadığını her fırsatta dile getiren Pervin Bulgak kitapta, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın sırlarını da paylaşıyor. Bitkisel karışımlar eşliğinde; sağlıklı ve güzel bir bedenin nasıl olacağı, mevsimsel reçeteleri, cinsiyet ve yaş gruplarına göre özel formülleri, bitkilerin nasıl kullanılacağı-yenileceği-içileceği gibi sayısız ayrıntıları sadece kadınlar için değil erkekler için de sunuyor.

Yemek tariflerinin de yer aldığı kitapta, artan malzemelerden verilen pratik tariflere yönlendirici ve uygulamalı bir dvd de eşlik ediyor.

Pervin Bulgak Kimdir?
Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak – Hacettepe Üniversitesi Biyoloji eğitimi üzerine kozmetoloji okumuş, ilk gençlik yıllarını doğal ortamda geçirmiş olmasının ve aldığı eğitimlerin de avantajlarını kullanarak bitkilerin yararları ve etkileri üzerine uzmanlaşmıştır.

Bilimsel altyapısını aile büyüklerinin geleneksel tarifleriyle harmanlayarak çok özel formüller geliştiren, İstanbul’un önde gelen estetik merkezlerinde yöneticilik yapan Bulgak, ünlülere güzellik koçluğu yanı sıra ulusal-uluslar arası estetik-kozmetik firmalarına kozmetik ürün ARGE çalışmaları ve ürün danışmanlığı yapmaktadır.

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir