Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Bu hafta ilgimi çekenler…

Posted on 0 1.4K Görüntüleme

Bu hafta evde olmanın da verdiği etkiyle telefon elimden düşmedi desem yeri, pek iyi bir şey yapmamışım onu pazartesi olunca anladım.

Ama yine de merak ettiklerimi, baktıklarımı  sizinle de paylaşayım dedim.

 

İlk olarak Gülse Birsel’in laf sokan, tokat gibi yazısı ile başlayalım.

Gülse Birsel yine 22 Mayıs 2016 tarihinde yazdığı yeni yazısıyla bir gerçekle yüzleşmemizi sağlamış, kalemine sağlık diyor ve kendi yüzleşmemi yaşarken ben, sizin de bu yazıyı keyifle okumanızı istiyorum. Aman ha diyim sakın öyle alelacele okumayın, mümkünse uzanın, bir nescafe alın sindire sindire okuyun, iyi geliyor. Başka başka ne farkındalıkları ortaya çıkarıyor inanamazsınız. Meselenin sadece Instagram olmadığını anlıyorsunuz.

 İşte yazısı: Instagram yeni mutluluk terapimiz mi?

Ne şahane hayatlarımız var Instagram’da değil mi? Pürüzsüz ciltlerimiz, şahane tatillerimiz, arkadaşlarımız eşliğinde, kahvenin yanında lokum keyfiyle, manzaralı fonlarda gülümseyerek, hayat geçip gidiyor… Ki sanırım bu anlar, normal bir insanın hayatında yılın 25-30 gününe filan tekabül ediyordur! O zaman niye?

Alain de Botton, Statü Endişesi’nde şunları anlatır: Başkalarının bizim hakkımızda ne düşündüğü korkusu ve başarısızlığımızın toplum tarafından acımasızca yargılanacağı hissi, insanoğlunda evrensel bir endişe yaratıyor. Bunun için güzel, başarılı, zengin olmak, şık evlerde oturmak istiyor, bunlara mecbur hissediyoruz. Tabii kendi çevremizin standartlarıyla. Yani diyelim ki ayda 4000 TL maaş alıyorsunuz. Eğer etrafınızdakiler ortalama 2000 TL alıyorsa, havanızdan geçilmez, içiniz bu konuda rahattır. Ama aniden tüm tanıdıklarınız 6000 TL kazanmaya başlarsa, kendinizi felaket hissetmeye başlayabilirsiniz.

Devamını okumak için tıkla!

 

 

2016 Amfar galasını merak ettiğimden değil, yakında hızla başlayan ve yaz boyunca sürecek düğünler için giyinmek istediğim kıyafetleri bu kez hazır almayıp diktirmeye karar verdim, ondan dolayı da bu harika kıyafetleri birer düğün elbisesine çevireceğim. Bakalım siz benim beğendiklerimi beğenecek misiniz?

 

 

**

 

Teknoloji ile imtihanımız bitmeyecek. İşte bunun kanıtı bir video…

https://www.facebook.com/YuhhBee/videos/1246134598738534/

 

 

Bu hafta at at haftası idi. Bir türlü gelmeyen yaz, geçmeyen bahar sendromu ile yine at at iyi gelecek diye düşündüm, giyinmediğim elbise, ayakkabı, kullanmadığım tabak çanak ne varsa attım. Ohhh… Şimdi takılarımdan ve ojelerimden hediye edeceğim bir gurup küçük kız arkadaşlarım oldu onları da bugün yarın toplayıp hazırlayıp göndereceğim.

 

Bir de www.dekorazon.com

 

 

Thanx Co Kids Abajur Kırmızı/Beyaz

79 TL’den 43 TL’ye düşmüş üstelik…

Ürün Özellikleri
• Ürün Ölçüleri: 25×55 cm
• Malzeme: Kumaş gövde ve şapka, metal iskelet

Sevimli tasarımı ile çocuklarınızın hayal dünyasına eşlik eden Donkey Abajur, çizgili deseniyle dekorasyonları hareketlendirirken, etrafa yaydığı keyifli ışığının yanı sıra miniklerin odalarına eğlenceli bir hava katıyor.

Ürün ID: 12782

 

Thanx Co Royal Symbol Tabure

149 TL’den 79 TL’ye düşmüş üstelik…

Ürün Ölçüleri: 38x38x43.5 cm
Ahşap

Ürün ID: 104901

 

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir