Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Güzel ve güçlü saçlara sahip olmak ister misin?

Posted on 0 758 Görüntüleme

AVON Advance Techniques Serisiyle Saçlar Güçlü ve Güzel!

 

Güzelliğe değer katan AVON’un Advance Techniques Serisi; yenilenen içeriği ve formülüyle, saçları güçlendiriyor ve canlılık kazandırmak için pek çok çözüm önerisi sunuyor.

Seri farklı saç tiplerinin farklı problemlerini gidermek üzere geliştirildi.

Burcu Esmersoy’un favorisi olan Supreme Oils serisi, Macadamia, Kamelya, Badem, Üzüm Çekirdeği ve Marula’dan oluşan 5 değerli doğal yağı içeriyor.

Burcu Esmersoy’un komple bakım için tavsiye ettiği Multi Shine Teknolojisi içeren Kuru Saç Ucu Onarıcı Serum ise elmasların gücünden ve parlaklığından esinlenilerek yapıldı.

 

Kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmek adına ambalaj tasarımı ve içeriğiyle yenilenen AVON Advance Techniques serisi, günlük yaşamda çevre etkilerine maruz kalarak yıpranan saçların en büyük yardımcısı olacağa benziyor. Ayrıca müthiş kokusu da saçlarınızı savuran rüzgarla birlikte etrafa nefis bir koku salmanızı sağlıyor.

2burcu

AVON Advance Techniques serisinin Ultimate Volume ürünleri kolajen içeren formülüyle saçlara olağanüstü bir hacim kazandırıyor.

Keratin Power Teknolojisi içeren Instant Repair 7 serisi ise yıpranmış saçları derinlemesine onarıyor.

Multi Shine Teknolojisi ile geliştirilmiş Daily Shine serisi saçlarınızı göz alıcı bir parlaklığa kavuşturuyor.

Son dönemin en favori yağlarından olan Argan içerikli 360 Nourishment serisi saçları kökten uca besliyor.

AVON Advance Techniques Styling yeni şekillendirici serisi, saçları yıpratıcı etkilerden uzak tutarak uzun süre şeklini korumasını sağlıyor. Saçları ağırlaştırmadan parlaklığını arttırarak, ister düz, ister bukleli görüntülerle saçlara sağlıklı ve mükemmel bir görünüm veriyor.

3burcu

AVON Advance Techniques Serisi içindeki yenilenen şık tasarımlı fırça ve taraklar ile saçlara istenilen şekli vermek artık çok kolay. Burcu Esmersoy’un, “Günlük kullanımda tercih ettiğim AVON’un Oval Saç Fırçası hem saçlarımı kolayca açıyor hem de onlara istediğim şekli veriyor.” diye bahsettiği seri, farklı saç modeli yapmak isteyenlere mükemmel sonuçlar sunuyor.

 

AVON Advance Techniques serisi ile ilgili detaylı bilgi için www.AVON.com.tr adresini ziyaret edebilir, AVON Satış Temsilcileri’nizle iletişim kurarak AVON ürünlerini satın alabilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir