Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Aşk her daim taze kalır mı?

Posted on 2 906 Görüntüleme

ASK HER DAİM TAZE KALIRMI

Kalır!

İstersen hayatındaki her şey her daim taze kalır.

İşte size tüm detaylarıyla birkaç maddede söyleyeyim…

Birlikte kitap okuyabilirler, öyleki biri ağır edebiyat diğeri roman okuyor olsa, birinin etkilendiği hikayeyi anlatması diğerinin öğrendiklerini aktarması demek, buda iletişim!

Birlikte müzik dinleyip, dans edebilirler… Biri caz diğeri pop seviyor olsa, birinin parçasında ten tene temas ve romantizm yapılır, diğerinde kanlar kaynar enerjiler birbirine aktarılır, değişik figürlerle eğlenilir.

Birlikte yemek yapabilirler, biri çorbayı yaparken, diğeri harika bir salata süslemesi gerçekleştirir, biri çorbanın üzerine peynirle baş harfini yazar aşkını gösterebilir, diğeri limon dilimlerinde kalp çizer aşkının lezzetine lezzet katar.

Birlikte ev temizlenir, tüm zor eşyalar erkek tarafından kaldırılır ve böylece kadın herkülünün gücünden etkilenerek tozlar arasında kocaman bir öpücük kondurur. Kadın evi dekore ederken en baba köşeyi herküle hazırlar, bunu gören herkül kadını kucaklar ve aşk yine tazelenir.

Birlikte film izlenebilir, kadın mağdur karakterin yanındadır, yani kadının, erkek ise hain adamdan yanadır, neticede hemcinsini korur. Filmin ortalarına doğru hararetli bir kavga başlar tam kavga zıvanadan çıkacakken erkekten bir cümle gelir “ama benim kadınım sensin ve sen çok tatlı bir cadısın” bunu duyan kadın yelkenleri suya düşürür ve “aslında adamada üzüldüm ama bazı erkeklerde hak ediyor be” der ve sarılırlar film kaldıkları yerden sarmaş dolaş uzanarak devam ederler. O an anlarlar ki izledikleri bir film, gerçek değil, gerçekte olsa fark etmez bu onların hayatı değil! Herkes kendi hayatından, ilişkisinden mesuldür.

Birlikte alışveriş yapabilirler, aynı anda aynı avm’ye gidip ayrı mağazaların vitrin önlerinde durup kendisi için değil kadın erkek, erkek kadın için seçer ona en yakışanı, gördüğü an ay bu benim aşkıma misler gibi olur diye çığlıklar basarken…

Birlikte dedikodu yaparlar, biri bütün gün işyerinde gülümsediği kadını ama içinden küfrettiği kadını akşam hararetle adama anlatır.

Birlikte düşünebilirler, içlerinden sessiz sessiz, kesinlikle zıt bir şekilde ama bunu seslendirmeye kalktıklarında her ikisi de ötekinin seçeceğini isteyeceğini dile getirir, çünkü onun mutlu olması önemlidir.

Gördüğünüz gibi taze tutmak istediğiniz her şeye sadece keyif katmanız, emek vermeniz, zaman ayırmanız yeterli!

Bugünkü dileğim;
Hayatım boyunca her şeyi taze tutarak yaşama şansı!

 

Ne zaman mutlu oluruz?
Her şeyi bir çırpıda çöp yapmayacak kadar sakin kalmayı ve kendimize hakim olmayı becerdiğimiz zaman!

Hayatınızdaki her şeyi olumlamanız dileğiyle…

Yazıyı Paylaş

2 Comments
  • Hanife sahin
    7 Mart, 2012

    Evet her daim taze kalır.hersey bizim elimizde.

  • gg_0909@hotmail.com
    29 Mart, 2012

    süperrr cözmüssün olayıı nuranım ahh birde uygulasak tam anlamıylaa özelliklede pireyi deva yapmaa huyuu yokmu fenaa cok fenaaaaa sevgılımm :DDD

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir