Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

1200 Anne söyledi, Canbebe yaptı!

Posted on 0 1.2K Görüntüleme

Canbebe her bebeğe hak ettiği kaliteli ve konforlu bakımı sunmak için yeni bir ürün geliştirdi. Bu ürün Türkiye’nin ön ve arka bariyerlere sahip ilk ve tek bebek bezi olarak pazarda fark yaratacak. Annelerin yüzü gülecek. Bu ürün 1200 annenin görüşleri alındıktan sonra Türk mühendisleri tarafından geliştirildi.  Canbebe sordu, anneler düşündü ve söyledi işte sonuç ortada…

 

Ontex Orta Doğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü Özgür Akyıldız, Ontex Grubu’nun 2016 vizyonu doğrultusunda bebek bakım, hijyenik ped ve yetişkin bakım kategorilerinde dünyada ilk 5 içinde yer almayı hedeflediklerini söyledi.

 

Türkiye’de 2012 yılında 60 Milyon TL’lik yatırımla Selimpaşa’da ilk üretim tesisini hayata geçirmişti, bu tesiste 700 çalışan faaliyet gösteriyor. Üretim tesisi Grup bünyesindeki en yeni ve teknolojik tesis olma özelliğine sahip.

Yeni Canbebe

Ön ve arka bariyerleriyle süper emici, sızdırmalara ve pişiğe karşı bugüne kadarki en iyi koruma sağlıyor.

Canbebe ekibi Ar-Ge kısmında tüketicileri dinleyen, onların beklentilerini anlayan bir marka bu nedenle bu ürün için de önce anneleri dinlediler ve 1200 anneyle bire bir görüşmeler yaptılar. Araştırmalar sonucunda, annelerin bir bebek bezinden en büyük beklentilerinin emicilik, pişik yapmama ve sızdırmazlık özelliklerinin üçünü birden barındırması olduğunu gördüler. İşte bu araştırma sayesinde de Türkiye’nin ilk ve tek ön ve arka bariyerli, sızdırmalara ve pişiğe karşı bugüne kadarki en iyi korumayı sağlayan, sıvıları adeta kilitleyen patentli Canbebe bebek bezini ürettiler.

 

Sayılarla Canbebe markası…

•    Avrupa, Kuzey Afrika ve Asya Pasifik’te toplam 17 üretim tesisi var
•    110’dan fazla ülkede 6 bin 700 çalışanı mevcut
•    1,69 milyar Euro’luk ciro yapıyor

 

1460628674_Ontex_Canbebe
Ontex gurubunu tanıyalım…

•    Ontex Orta Doğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü Özgür Akyıldız
•    Ontex Türkiye Genel Müdürü Burak Kayahan
•    Ontex Orta Doğu ve Kuzey Afrika Direktörü Murat Elgün

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir