Dove’dan kadınlara “Güne Güzel Başla” çağrısı

Dove, kadınların içlerindeki güzelliği keşfetmelerini sağlamak üzere yepyeni bir proje hayata geçiriyor. Ünlü yoga eğitmeni İpek Darga, Haziran ayı boyunca her Cuma Dove işbirliğiyle Big Chefs Tarabya’da ücretsiz yoga dersleri verecek.

DoveileGüneGüzelBaşla

Güzelliğin bir endişe unsuru değil bir özgüven kaynağı olduğuna inanan ve gerçekleştirdiği farklı projelerle kadınlara güzelliklerini keşfetmeleri için çağrıda bulunan Dove, bu yaz herkesi Big Chefs Tarabya’ya “güne güzel başlamaya” davet ediyor.

IMG_4891

Yoga eğitmeni İpek Darga, Haziran ayı boyunca her Cuma Tarabya’nın denize nazır iskelesinde vereceği ücretsiz yoga dersleri ile kadınların içlerindeki güzelliği doğanın enerjisiyle keşfetmelerine yardımcı olacak. “Dove ile Güne Güzel Başla” etkinlikleri her Cuma Big Chefs Tarabya’da 08:00 – 09:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Etkinliğe katılmak için Big Chefs Tarabya’ya ilk gelen 30 kişiden biri olmak yeterli.

 

fft16_mf4523787İpek Darga kimdir?

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan İpek Darga, Amerika’da yaşadığı yıllarda hobi olarak başladığı yoga yolculuğuna Türkiye, Hindistan ve Amerika’da aldığı yoga eğitmenliği sertifikalarının ardından yoga eğitmenliğiyle devam etti. Kurucusu olduğu Yoga Darga Yoga Merkezi dışında fizyoterapi merkezi, spor merkezleri gibi kuruluşlarda özel veya grup yoga dersleri veriyor. Türkiye’de ilk kez yogayı astroloji ile birleştiren İpek Darga, ayrıca 2012 yılında çıkardığı “Yıldızlarla Duruş” kitabı ile ilgili çeşitli seminerler veriyor.

 

Adres: Big Chefs Tarabya Adresi: Tarabya Yeniköy Cad. No:3 Tarabya

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*