Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Google House İstanbul evini tanıtıyor!

Posted on 0 815 Görüntüleme

“Google Bir Ev Tasarlasaydı Nasıl Olurdu?” sorusunun canlı örneği Google House, dünya başkentleri turu kapsamında İstanbul’da konuklarını ağırladı.

Günümüzde hayatımızın koşuşturması içinde istediğimiz bilgiye, zamandan ve mekandan bağımsız en kısa yoldan ulaşmak hepimiz için büyük önem taşıyor. İster televizyondaki yarışmada izlediğimiz bir sorunun cevabı, ister yeni açılan restoranın yeri veya misafire yapacağımız yemeğin tarifi, ister hava durumu… Bu bilgilere ne kadar hızlı ve doğru şekilde erişirsek, hayatımız o kadar kolaylaşıyor.Google House Istanbul-01

İşte tam da bu yüzden, günümüzün yoğun temposunda ihtiyaç duyduğumuz bilgiye saniyeler içinde ulaşmamız için çalışan Google’ın düzenlediği Google House etkinliği, dünya kültür başkentleri turu kapsamında İstanbul’a uğrayarak kapılarını basın mensuplarına açtı.

Google House Istanbul-02 Teknolojinin sunduğu imkanları ev ortamının sıcaklığıyla bir çatı altında uygulamalı olarak toplayan Google House İstanbul, geleceği bugünden yaşamak isteyen konuklarına Google’ın hızlı çözümleriyle bireylerin yaşamının nasıl kolaylaştırdığına birinci elden tanıklık etme imkanı sundu.

Google House Istanbul-06 Google House İstanbul’un konukları 13 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen etkinlik kapsamında bir evin oturma odası, genç odası ve mutfak gibi çeşitli alanlarında bilgi, eğlence, moda, seyahat gibi farklı konulardaki ihtiyaçlarını Google’ın Arama, Sesli Arama, YouTube, Google+, Google Hangouts, Google Docs, Google ve Trends gibi hizmetlerini kullanarak karşılamayı deneyimledi.

Google House Istanbul-08

Google House Istanbul-09

 

 

 

 

 

 

 

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir