Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

Cesur ve Güzel dizisi ilk bölümde neler oldu?

Posted on 0 941 Görüntüleme

10 Kasım 2016’da ilk bölümü yayınlanan Star TV’nin yeni dizisi “Cesur ve Güzel” daha ilk bölümünde Tuba’nın güzelliği, asilliği ve Kıvanç’ın yakışıklılığı ve tavırları ile seyirciyi ekrana kilitledi.

 

Cesur ve Güzel dizisinin konusu

Biri yakışıklı biri güzel iki gencin ailesi arasında geçmişten gelen husumet var. Cesur karakteri babasının intikamını almakta kararlı. Sühan ise tüm bu kötü geçmişten habersiz Cesur’a aniden aşık olur. Cesur ve Sühan ormanlık arazide at kazasında tanışırlar. Cesur, Sühan’ın Tahsin Korludağ’ın kızı olduğunu öğrenir ve düşmanının en zayıf noktasını ele geçirmeye karar verir.

 

70917

Sühan Korludağ kimdir?

Sühan, çok iyi yetişmiş, kendi markasını yaratmış, güçlü bir kadın. Kendi arazisinde çiçek yetiştiren, SHN markasıyla parfüm üreten, parfüm şişelerini kendi atölyesinde tasarlayan genç ve güzel bir kadın. Bülent adında bir erkek arkadaşı var ve onunla evlenip, güvenli hayatında mutlu mesut yaşama planları yapar.

2.Bölüm Fragmanı

http://www.startv.com.tr/dizi/cesur-ve-guzel/fragmanlar/persembe-20-00da-starda-basliyor

 

Cesur ve Güzel dizisi 1.bölümde neler oldu?

İlk bölümde Cesur ve Sühan ormanlık alanda Sühan’ın atının kaza yapmasıyla karşılaşırlar ve Cesur Sühan’ı kendi hayatını tehlikeye atma pahasına kurtarır. Her ikisi de daha ilk görüşte birbirlerinden etkilenirler. Ancak Cesur Sühan’ın en büyük düşmanının kızı olduğunu öğrenince işler değişir, tüm bunlardan haberi olmayan Sühan ise canını kurtaran bu adamdan çok etkilenmiştir. Korludağ’lıların köyünde artık Cesur’unda bir çiftliği vardır ve bu çiftliği düşmanının oğlundan 400.000 TL’ye satın almıştır. Kendine burada yeni bir hayat kurmaya çalışan, avukat sevgilisi olan genç, yakışıklı bir yabancı izlenimi verir. Tüm davetlerde bulunur ve bu durum onun kim olduğu konusunda merakı artırır. Sühan ile bir diyaloğunda kendisine aşık olduğunu ve onu görmeden duramayacağını söyleyerek kafasını karıştırmayı başarır. Cesur dizinin son dakikalarında ise kendi çiftliğinde çıkan yangından Sühan’ın babası yani düşmanı Tahsin Korludağ’ın hayatını kurtarır.

1729401

 

 

Dizinin en özel kareleri

70920

Sühan kendi ürettiği çiçekleri ve parfüm paketini Cesur’un elinde görünce kendisine alındığını sanar.

 

70916

Cesur Sühan’ın hayatını kurtarır ve ikili bu vesileyle tanışır.

 

70915

Cesur Alemdar ve Sühan Korludağ

 

 

Yazıyı Paylaş

Henüz Yorum yok, ilk yorumu sen yap.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir