Yeni ürünler, VIP teklifleri, blog özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta adresinizle kaydolun.

23 Kamasutra Pozu

Posted on 1 4.3K Görüntüleme

Hint lisanında iki ayrı kelimedir : kama zevk demektir, sutra ise kitap anlamına gelir. İki kelime birleşince zevkin kitabı anlamına gelmektedir. Bazılarına göre, Hindistan kökenli bir yaşam tarzı bazılarına ise sadece cinsel birleşme yoludur. Günümüzde “Kama Sutra” eşleşme ve beraberlik yöntemi olarak kullanılmakta. Bu birleşme yönteminin amacı kadın, erkek, çiftler arası denge, yaşamı sevdirmektir. Ayrıca cinsel açlığında giderilmesi konusunda önemli rol oynamaktadır. Ama genel olarak bunu sadece cinsel eylem olarak görenlerin sayısı oldukça yüksek.

Kama Sutra pozisyonları çiftleri zevkin doruklarına çıkartır. İşte burdan yola çıkarak Malika Favre’de kamasutra konulu harika sanatsal çalışmalar yapmış. İşte size o sanat eserine ait bir kaç örnek…

 

kamasutra (1)

kamasutra (2)

kamasutra (3)

kamasutra (4)

kamasutra (5)

kamasutra (6)

kamasutra (7)

kamasutra (8)

kamasutra (9)

kamasutra (10)

kamasutra (11)

kamasutra (12)

kamasutra (13)

kamasutra (14) kamasutra (15) kamasutra (16) kamasutra (17) kamasutra (18) kamasutra (19) kamasutra (20) kamasutra (21) kamasutra (22) kamasutra

Yazıyı Paylaş

1 Comment
 • F. YAMAN
  8 Ağustos, 2017

  Merhaba Nuran hanım;

  “KamaSutra” ülkemizde bilgisi olmayan çiftlerin hatta kişilerin sayısı çoktur. Bu gerek dini açıdan gerek cinsellik öncesi doğal yaşamsal eksikliklerden gelmektedir.

  Günümüz insanlarında birçok da kadınlarda bu pozisyonların değerlendirilmesi onlara romantizmi yaşatıyor olsa da erkeklerde hazzın doruklarına çıkmasına da etkisi olmaktadır. Kişisel deneyimlerimde bu uygulamayı 3/1 yani 3 ilişkiden 1 nde mutlaka 6U kuranılı uygulama ile birleştirdiğinizde ortaya nelerin çıktığına inanamıyorsunuz. Tam bir film gibi her konuyu barındıran aşk, tutku, duygu, dram, gerilim, korku, mizah, eğlence gibi gibi birçok hal oluşabilmektedir. Bu durumda bağlı kalmayı ve birlikteliği uzun sürmesine bir sonraki heyecanın nasıl olacağının düşüncesine düşmek anlatılmaz bir yaşamdır.

  Konuya bende kendi deneyimlerimi eklemek istedim, yaşadıklarımı tecrübeye yada tecrübesizliğe değil enleri arama konusunda araştırmacı olduğumdan “KamaSutra” sonrasında acaba ilerisinde ne var? düşüncesindeyim.

  Seks bir hayatın genel yapı taşıdır. Temelidir, hayatıdır sonrasın da da hayattır. Arzu ve isteği karşılıksız beklenen ama karşılıklı bir yaşamdır. Tüm herkesi karşılıksız hayatlarında karşılıklı mükemmellikleri ile selamlıyorum.

Ne Düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir